Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 30 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Coral Plus 670 SLT -mallissa on kaikki mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen matkailuauto on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu, joten se on valmiina uusiin reissuihin. L-dinette pöytäryhmä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit tekevät matkustamisesta mukavaa, ja ilmastointi pitää ohjaamon viileänä helteillä. ALDE-lämmitys takaa lämpimät yöt, ja tilava jääkaappi pitää eväät kylmänä. Jos tämä Adria Coral Plus 670 SLT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BRH-435 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 20.3.2026 |
| Ajomäärä | 68000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral Plus 670 SLT |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- KOHTUULLISESTI AJETTU ERITTÄIN HIENO JA SIISTIKUNTOINEN CORAL HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA JA ALDE-LÄMMITYKSELLÄ!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Ajettu vain 68tkm!
- 1. omistajalta
- Meiltä uutena myyty
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- L-dinette pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- L-mallin keittiö keskellä
- Tilava jääkaappi ja pakastinlokero
- Matalat erillisvuoteet takana
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku takana
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- YM. YM.
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Rekisteröity 5:lle
- Pituus: 736 cm
- Leveys: noin 230 cm
- Korkeus: noin 280 cm
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa-B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Mallivuosi 2012 (käyttöönotettu/ensirekisteröity uutena vasta 5/2013)
- Keskuslämmitys
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.5.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.5.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2975 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy